O nas

Firma SONET działa nieprzerwanie na rynku od 2000 roku. Doświadczenie, które zdobyliśmy na przestrzeni lat sprawiło, że zdobyliśmy uznanie wielu klientów.Nasza oferta obejmuje pełną gamę materiałów eksploatacyjnych do drukarek, kopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych obecnie na rynku jak i starszych modeli.. Posiadamy produkty oryginalne jak i markowe zamienniki.

Wychodząc naprzeciw klientom oferujemy również wszelkiego rodzaju artykuły biurowe. Oferujemy również całe komputery, podzespoły jak również wszelkie akcesoria komputerowe. Nasz zespół to ludzie z doświadczeniem w handlu materiałami eksploatacyjnymi i dokładną znajomością tego rynku. Dbając o najwyższą jakość naszej obsługi łączymy gruntowną wiedzę o produktach ze starannością o najkrótszy czas dostawy. Jesteśmy otwarci na szczególne potrzeby naszych klientów, dlatego zawsze jesteśmy gotowi pomóc, doradzić w możliwie jak najkrótszym czasie.Posiadamy własne zaplecze magazynowe, co umożliwia błyskawiczną realizację Państwa zamówień. Większość towaru czeka w naszym magazynie i jest natychmiast wysyłany po złożeniu Państwa zamówienia.

Współpracujemy bezpośrednio z autoryzowanymi dystrybutorami materiałów eksploatacyjnych w całym kraju, dzięki czemu oferujemy Państwu towar po możliwie najniższych cenach.

Jedną z gałęzi naszej działalności jest – serwis laptopów.Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży bezpośredniej lub składania zapytań i zamówień w drodze mailowej.

Przesyłki realizowane są przez firmę DHL co umożliwia szybką i niedrogą realizacją Państwa zamówienia.

Zamówienia o wartości powyżej 300zł wysyłamy Gratis!!!.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Marcin Piotrowski